Janek – Otsochodzi

„Nowy Kolor” singiel promujący kolejny album rapera Otsochodzi budzi wiele kontrowersji wśród słuchaczy młodego Janka. Raper całkowicie zmienił swoją znaną stylistykę muzyczną, co mocno nie spodobało się jego fanom.

Otsochodzi swoją przygodę z hip-hopem zaczynał w 2011 roku, w 2012 roku natomiast wydał swój pierwszy krążek zatytułowany „Fejk Wers”.

Jego inspiracjami są brzmienia rodem z Detroit i Nowego Jorku. Teksty są przemyślane i inteligentne. Swoje utwory łączy z wyluzowanym flow, przez co przyciąga kolejnych słuchaczy ciekawych jego twórczości.

Gdy w 2015 roku raper został wybrany Młodym Wilkiem portalu Popkiller, zaczął dzięki temu gać supporty na dużych imprezach hip-hopowych. Został również zauważony przez innych artystów i miał okazję udzielać się gościnnie na płytach „starszych kolegów po fachu”.

Raper miał swój udział w albumach takich jak: Soulpete, Mielzki/Patr00 czy KPSN oraz Rasmentalism “1985”. Docenienie przez innych artystów przełożyło się na zainteresowanie jego osobą wytwórni Asfalt Records, gdzie 20 maja 2016 roku Otsochodzi wydał swój pierwszy długogrający album zatytułowany “Slam”.

Janek pochodzi z Warszawy, urodził się w 1996 roku, jest nazywany nadzieją polskiego hip-hopu. Wytwórnia Asfalt Records zapowiada, że nowa płyta rapera będzie eklektyczna i eksperymentalna. Janek nie chce powielać tego co już stworzył, dlatego jego kolejne albumy będą w innym stylu niż poprzednie

WordPress Themes


Blogi. Darmowe Blogi.